Kullanım Şartları

İşbu Sözleşme içeriği taraflarca siteye erişmek ve siteyi kullanmakla kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle, kullanıcı, kullanmakla vermiş olduğu bilgileri sisteme kayıt edilmesine de muvafakat etmiş kabul edilir. İşbu sözleşme hükümlerinin kabul edilmemesi durumunda, kullanıcı siteye erişmeyebilir, kullanımı derhal durdurabilir veya siteyi kullanmayabilir. Siteyi kullanan kullanıcı, 18 yaşında olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi takdirde doğabilecek uyuşmazlıklarda kullanıcı tek başına yasal sorumludur.

Kullanıcı web hizmeti alırken, ilgili Kanunlara, sözleşmeye, bildirimlere uymak, hizmet hesabınızın parolasını gizli tutmak ve hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinde derhal www.multitatil.com’a bildirmekle yükümlüdür. İşbu sözleşme ile Web House Bilişim’in ve bünyesindeki markaların sahip olduğu https://webhousebilisim.net ve com uzantılı  internet sitesinden üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca üyenin kullandığı güncelleştirmeler de dâhil her türlü tatil, tur, uçak bileti, transfer hizmetleri ve diğer sunulacak hizmetlere uygulanacaktır. Kullanıcı, bu site kapsamında aldığı ürün veya hizmetleri 3. Kişilere satamaz veya kullandıramaz.

https://webhousebilisim.net ve com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sitesindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. https://webhousebilisim.net ve com tarafından, web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu, tamlığı, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.webhousebilisim.net ve com web sitesi içeriğinde her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı https://webhousebilisim.net ve com’ sorumluluk yüklenemez. https://webhousebilisim.net ve com işbu web sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı https://webhousebilisim.net ve com web sitesi ’ne sorumluluk yüklenemez. https://webhousebilisim.net ve com web sitesi üzerinden direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. https://webhousebilisim.net ve com link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bilgilerle ilgili herhangi bir taahhütte, tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar üyenin kendi sorumluluğundadır. https://webhousebilisim.net ve com bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, https://webhousebilisim.net ve com, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

https://webhousebilisim.net ve com üzerinden yapılan her türlü hizmet işlemlerinde rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcıların rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi çerçevesinde yapılır. Bu sözleşme elektronik olarak imzalanmaktadır. https://webhousebilisim.net ve com, kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Kullanıcıya e-posta yoluyla gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı varsayılır. Bu bilgiler; Kullanıcıların hizmete kaydolduğunda belirttiği e-posta adresine e-posta ile, Bilgi mevcut olduğunda kullanıcıya gönderilen e-posta bildiriminde belirtilecek olan bir web sitesine erişim sureti ile, Bu amaç için genel olarak önceden belirlenmiş bir web sitesine erişim sureti ile, gönderilebilir.

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda BURSA Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Eğer kullanım şartlarımız hakkında sorularınız varsa, aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşınız:

İletisim

KISMINDAKİ BİLGİLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.