SORUMLULUK REDDİ

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır. Bilgiler Web House Bilişim tarafından sağlanmıştır ve bilgileri güncel ve doğru tutmaya gayret ederken, eksiksiz, doğru, güvenilirlik, uygunluk veya uygunluk durumuyla ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermeyiz. web sitesi veya web sitesinde bulunan bilgi, ürünler, hizmetler veya ilgili grafikler, herhangi bir amaç için. Bu tür bilgilere güvendiğiniz herhangi bir güven bu nedenle kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır.

Hiçbir durumda biz, bu web sitesinin kullanımı sınırlama, dolaylı ya da sonuçta ortaya çıkan kayıp veya hasar, veya herhangi doğan veri veya kar kaybı kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarar vermeden, ya da bağlantılı olarak dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya hasar için sorumlu olacak .

Bu web sitesi aracılığıyla Web House Bilişim’in kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine link verebilirsiniz. Bu sitelerin doğası, içeriği ve kullanılabilirliği üzerinde kontrolümüz yoktur. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi mutlaka bir öneri anlamına gelmez veya kendi içinde ifade edilen görüşleri onaylamaz.

Web sitesinin çalışır durumda ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmektedir. Bununla birlikte, Web House Bilişim, kontrolümüz dışındaki teknik sorunlardan dolayı web sitesinin geçici olarak kullanım dışı olması nedeniyle hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.